Lassie: Nové dobrodružstvo

FILM Lassie: Nové dobrodružstvo SK/CZ TITULKY

NEJDE TI SPUSTIŤ Lassie: Nové dobrodružstvo   
 Prezreté 6882x.   Oficiálny názov: Lassie: Nové dobrodružstvo
Zdieľajte film na sociálnych sieťach:

Lassie: Nové dobrodružstvo – film, ktorý si nemôžete nechať ujsť

Lassie sa vracia s novým dobrodružstvom

Máte radi príbehy o statočných a verných psoch? Tak to ste na správnom mieste! Legendárna Lassie je späť v novom filme „Lassie: Nové dobrodružstvo“, ktorý môžete sledovať online. Tento rodinný dobrodružný film vás zavedie na cestu plnú napätia a zábavy.

Florián a Lassie čelia novým výzvam

V tomto pokračovaní sa Florián a jeho verný psí priateľ Lassie ocitajú pred nebezpečnou úlohou. Spoločne s novými priateľmi sa vydávajú na misiu, aby odhalili, kto stojí za záhadnými únosmi psov. Ich odvaha a dôvtip sú nevyhnutné na záchranu všetkých štvornohých kamarátov.

Nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu

Film „Lassie: Nové dobrodružstvo“ je ideálny pre všetkých milovníkov psov a dobrodružstiev. Deti aj dospelí si prídu na svoje pri sledovaní napínavých scén a roztomilých momentov. Pripravte si pukance a pohodlne sa usaďte – Lassie vás opäť nesklame!

Prečo by ste mali vidieť trailer?

Ak stále váhate, či si tento film pozrieť, odporúčame vám zhliadnuť trailer. Trailer vám ponúkne ukážku toho, čo môžete očakávať – napätie, dobrodružstvo a silné priateľstvo medzi človekom a psom.

Kedy a kde?

Film je už dostupný online, takže si ho môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek. Nezmeškajte túto príležitosť a vychutnajte si nové dobrodružstvá so svojou obľúbenou kóliou Lassie!

Záverom…

„Lassie: Nové dobrodružstvo“ je film, ktorý by mal vidieť každý fanúšik rodinných dobrodružstiev. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok a sledujte, ako Lassie a jej priatelia čelia novým výzvam. Nezabudnite si pozrieť trailer a potom si užite celý film online!

Orig. názov: Lassie: Ein neues Abenteuer

Žáner: Rodinný, Dobrodružný

Krajina: Nemecko

Réžia: Hanno Olderdissen

Hrajú: Nico Marischka, Justus von Dohnányi, Katharina Schüttler, Anna Lucia Gualana, Pelle Staacken, Annette Frier, Maik Jüttendonk, Dennis Mojen