Zober ma na mesiac

FILM Zober ma na mesiac SK/CZ TITULKY

NEJDE TI SPUSTIŤ Zober ma na mesiac   
 Prezreté 6435x.   Oficiálny názov: Zober ma na mesiac
Zdieľajte film na sociálnych sieťach:

Zober ma na mesiac: Nový film, ktorý ti odnesie srdce

Ak ste zvedaví na nové filmové dobrodružstvo, máme pre vás hotovú lahôdku. Predstavujeme vám film, ktorý vás prenesie na úplne novú úroveň emocionálneho zážitku – Zober ma na mesiac. Poďte sa s nami ponoriť do sveta lásky, dobrodružstva a objavovania.

Začiatok cesty: Zober ma na mesiac

Tento úžasný film sa ponúka online, čo znamená, že ho môžete pozerať pohodlne z pohodlia vášho obľúbeného kresla. Zober ma na mesiac je osviežujúca romantická komédia, ktorá nás uchváti od prvého momentu.

O čom je?

V tomto filme sa vydáte na dobrodružnú cestu s hlavnými postavami, ktoré nás prenesú cez všetky možné emócie. Zamilujete sa do ich príbehu, do ich konfliktov, do ich smiechu a do ich slz.

Kto hrajú hlavné úlohy?

V úlohe hlavných postáv uvidíte vynikajúcich hercov, ktorí vás úplne pohltia. Ich herecký výkon je niečo, čo si nechcete nechať ujsť.

Pozrite si trailer už teraz!

Ale nechajme sa prekvapiť samotným filmom! Pozrite si trailer ešte dnes a urobte si predstavu o tom, aké dobrodružstvo vás čaká. Nezabudnite sa pohodlne usať, pripraviť popcorn a nechať sa unášať prúdom emocíí.

Tak čo, ste pripravení na túto filmovú jazdu? Pozývame vás k tomu, aby ste sa pripojili k nám a spolu s nami zažili niečo úžasné. Zober ma na mesiac – film, ktorý vám vezme srdce.

Kde si pozrieť?

Film si môžete pozrieť exkluzívne na platforme Pozerajfilmy.sk. Takže neváhajte a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok!

Tak čo, čo ešte čakáte? Pridajte sa k nám a poďte na dobrodružstvo!

To je pre dnešok všetko, filmoví nadšenci. Tešte sa na ďalšie novinky a nezabudnite sa podeliť so svojimi dojmami po pozretí filmu. Happy watching! 🎬✨

Orig. názov: FLY ME TO THE MOON
Žáner: komédia
Krajina: USA

Réžia: Greg Berlanti
Scenár: Rose Gilroy
Hrajú: Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jim Rash, Ray Romano, Woody Harrelson, Colin Woodell, Christian Clemenson