Nikdy nehovor nikdy


NEJDE TI SPUSTIŤ Nikdy nehovor nikdy   
POZERAJ Nikdy nehovor nikdy BEZ REKLÁM
 Prezreté 13223x.   Oficiálny názov: Nikdy nehovor nikdy
Zdieľajte film na sociálnych sieťach:

Orig. názov: Nikdy neříkej nikdy

Žáner: komédia, romantický, dráma

Krajina: Slovensko, Česko

Réžia: Braňo Mišík

Scenár: Braňo Mišík

Hudba: Matúš Široký

Hrajú: Tereza Kostková, Tomáš Maštalír, Lenka Krobotová, Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Petr Vondráček, Pavla Tomicová, Jana Kovalčíková, Štefan Martinovič, Erika Stárková, Lucia Siposová, Zuzana Kanócz, Juraj Šoko Tabaček, Branislav Bystriansky, Juraj Hrčka, Daniel Fischer, Matej Landl, Marek Geišberg, Dominika Mirgová

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením kvôli jej práci na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote. Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych… pretože všetko sa môže stať.

Kedy bude možné zakúpiť film Nikdy nehovor nikdy na DVD alebo BluRay?

Podľa dodávateľa bude film dostupný od jesene 2023. Takisto sa počíta s jeho premiérou v TV v roku 2024. Dovtedy je možné sledovať film v sieti kín CINEMAX a CINESTAR.

Užitočné odkazy k filmu:

Recezie, galéria a trailery: https://www.csfd.sk/film/1064162-nikdy-nehovor-nikdy/prehlad/

Program v kine: https://www.cine-max.sk/filmy/film/nikdy-nehovor-nikdy

Stránka filmu: https://www.facebook.com/nikdynehovornikdy.film/