Gladiátor 2: Epické pokračovanie, ktoré si nemôžete nechať ujsť

FILM Gladiátor 2: Epické pokračovanie, ktoré si nemôžete nechať ujsť SK/CZ TITULKY

NEJDE TI SPUSTIŤ Gladiátor 2: Epické pokračovanie, ktoré si nemôžete nechať ujsť   
 Prezreté 12102x.   Oficiálny názov: Gladiátor 2: Epické pokračovanie, ktoré si nemôžete nechať ujsť
Zdieľajte film na sociálnych sieťach:

Dej Gladiátora 2 sa odohráva niekoľko desaťročí po udalostiach prvého filmu. Maximusov syn Lucius, ktorý vyrastal s príbehmi o statočnosti a hrdinstve svojho otca, sa rozhodne vziať osud do vlastných rúk a stať sa bojovníkom. Vstupuje do arény, aby nasledoval kroky svojho otca a obnovil jeho česť.

Hviezdne obsadenie filmu Gladiátor II

Ridley Scott, ktorý sa vracia ako režisér, privádza do projektu úžasné herecké obsadenie. V hlavnej úlohe Luciusa uvidíme Paula Mescala, ktorého herecký talent a charizma sľubujú nezabudnuteľný výkon. K nemu sa pridávajú hviezdy ako Connie Nielsen, ktorá opäť stvárni Lucillu, a ďalší významní herci, ktorí prinesú život do tohto epického príbehu.

Režisérska vízia

Ridley Scott, známy svojou majstrovskou prácou na vizuálne ohromujúcich filmoch, ako je Blade Runner a The Martian, sa postaral o to, aby Gladiátor 2 priniesol všetko, čo diváci očakávajú. S veľkolepými bojovými scénami, prepracovanou výpravou a emocionálnym príbehom je tento film pripravený nadviazať na úspech svojho predchodcu.

Natáčanie filmu

Natáčanie Gladiátora II nebolo bez problémov. Filmový priemysel zasiahli rôzne stávky a pandemické obmedzenia, ktoré spôsobili oneskorenia a zvýšené náklady. Napriek tomu tím pod vedením Scotta vytrval a výsledkom je film, ktorý sľubuje byť rovnako ikonický ako jeho predchodca.

Kedy ho môžeme vidieť?

Gladiátor 2 má naplánovanú premiéru na 14. novembra 2024. Film bude uvedený v kinách po celom svete a fanúšikovia sa už nemôžu dočkať, kedy uvidia tento epický príbeh na veľkom plátne.

Prečo si nenechať újsť film Gladiátor 2?

  1. Návrat klasiky: Ak ste milovali prvý film, pokračovanie vás určite nesklame.
  2. Epické bojové scény: Ridley Scott vie, ako vytvoriť nezabudnuteľné akčné scény.
  3. Silný príbeh: Emocionálny a inšpiratívny príbeh o hrdinstve a odvahe.
  4. Hviezdne obsadenie: Skvelí herci, ktorých všetci veľmi dobre poznáme, prinesú postavy k životu.

Pripravte sa na návrat do arény a zažite Gladiátora 2 v celej jeho sláve. Tento film je povinnou jazdou pre všetkých fanúšikov epických dobrodružstiev a historických drám.